Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav podnikové ekonomiky

O ústavu

„Dnešek patří snům, zítřek našim schopnostem.“  — To je slogan Ústavu podnikové ekonomiky, jehož náplní je ve studijním programu Ekonomika a management a poté v navazujícím studijním programu Podnikání a ekonomika podniku (nabízející také specializaci Podnikání ve službách cestovního ruchu) rozvíjet schopnosti, které sny proměňují v realitu.

Realizovat své nápady a vize pomáháme každému našemu studentovi. Plánujete v budoucnu podnikat, řídit firmu, ale nevíte, jak to správně uchopit? U nás najdete mimo jiné např. kurzy Podnikatelské akademie, kde získáte možnost vyzkoušet si práci s lidmi a kdo ví, možná rozjedete i svůj první byznys! Výukou vás budou provázet také odborníci z praxe, kteří mají bohaté zkušenosti s řízením firem i s podnikáním. Díky tomu můžete získat znalosti od lidí na pravém místě a také kontakty, které se v tomto světě vždy hodí. Nepromarněte svoji příležitost a postavte základy svého podnikání nebo kariéru úspěšného manažera. A máte-li úplně jiné sny, i k nim vám pomůžeme dojít. U nás získáte komplexní i praktické znalosti ekonomického řízení podniků v současném podnikatelském prostředí.
Pro aktivní studenty každoročně organizujeme Studentskou vědeckou a odbornou činnost (SVOČ). Cílem soutěže je odhalit skrytý potenciál studentů v oblasti vědy. Na oborech u nás je atraktivní komplexní spojení podnikových, marketingových a procesních předmětů. Rozmanitost a rozsah výuky je tak ideální přípravou pro řídicí funkce ve všech typech podniků.

„Podnikovka – příležitostí k podnikání a zaměstnání bude stovka!“

 

Fakulty a součásti

Zavřít