Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Absolvent

Milé absolventky, milí absolventi,

záleží nám na Vás, proto bychom velmi rádi s Vámi byli  i nadále v kontaktu, spojení s Vaší Alma Mater – Fakultou managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně promocí nekončí. Velmi rádi bychom s Vámi spolupracovali jako s odborníky z praxe, zajímá nás, jak jste se uplatnili v praxi, kam Vás profesní život zavál a na jakých konkrétních projektech aktuálně pracujete.

Budeme rádi, když se zaregistrujete do Klubu absolventů a budeme vzájemně v kontaktu, kdykoliv se na nás můžete obrátit, také Vás rádi uvidíme, třeba budete hezkou inspirací pro naše další studenty.

Přihlášení do Klubu absolventů Vám kromě zachování kontaktu přinese i další benefity jako pozvánky na odborné i společenské akce, pravidelné počtení o novinkách a životě u nás, 10 % slevu na tisk v Nakladatelství UTB a na hotelové ubytování na VŠ kolejích UTB, tři roky členství v Knihovně UTB ZDARMA atd. Členství v Klubu absolventů je ZDARMA a je otevřené pro všechny absolventy bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů na UTB.

Přeji Vám ve Vašem profesním i osobním životě hodně úspěchů.

David Tuček
Děkan FaME

Fakulty a součásti

Zavřít