Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav tělesné výchovy

Výuka sportovní aktivity

20.9. – 10.12.2021 (12 týdnů výuka SA)

8.2. – 30.4.2021 (12 týdnů SA)

Aerobik

Pondělí

11,30 – 13,00  Mgr. Monika Váňová             Joga Pilates                             U5 – MT         30

14,30 – 16,00  Mgr. Monika Váňová             Tabata                                    U5 – VT         30

18,30 – 20,00 Mgr. Monika Váňová             Posilování vlastní vahou těla U5-VT             30

18,30 – 20,00 Mgr. Monika Váňová             Taneční aerobik                      U5-MT            25

Úterý

18,00 – 19,30  Mgr. Monika Váňová             HIIT trénink                            U5– VT         30

18,00 – 19,30  Mgr. Monika Váňová             Body Basic                             U5– MT         25

19,15 –  20,45 Mgr. Monika Váňová             Kruhový trénink                       U5- VT         30

19,15 – 20,45  Klára Suchánková                  Roztleskávačky (reprezentace)U5 – MT       15

Středa

10,00 – 11,30 Mgr. Monika Váňová             Aerobik pro začátečníky         U5 – VT         30

16,30 – 18,00  Mgr. Monika Váňová             Core a strečink                        U5 – MT         25

18,00  – 19,30 Ing. Tomáš Martinek              Kruhový trénink                     U5 – MT         24

19,15 – 20,45  Ing. Tomáš Martinek              Kruhový trénink                     U5 – MT         24

Čtvrtek

11,15-12,45    Mgr. Monika Váňová             Pilates + Ztv                           U5-VT             30

Zdravotní tělesná výchova

Čtvrtek

11,15-12,45    Mgr. Monika Váňová             Ztv + Pilates                            U5-VT            10

 

Americký fotbal

Úterý

19,00 – 20,30              (Tělocvična bude upřesněna)       Tomáš Halamík                           20

Badminton

Pondělí

09,00 – 10,30              Badminton hala Růmy           Svoboda                                             16

10,00 – 11,30              Badminton hala Růmy          Svoboda                                              16

11,00 – 12,30              Badminton hala Růmy           Svoboda                                             16

Úterý

09,00 – 10,30              Badminton hala Růmy           Svoboda                                             16

10,00 – 11,30              Badminton hala Růmy          Svoboda                                             16

11,00 – 12,30              Badminton hala Růmy          Svoboda                                             16

Středa

09,00 – 10,30              Badminton hala Růmy           Jenyš                                                  16

10,00 – 11,30              Badminton hala Růmy          Jenyš                                                  16

11,00 – 12,30              Badminton hala Růmy           Jenyš                                                  16

12,00 – 13,30              Badmiton hala Růmy             Jenyš                                                  16

Cyklistika – Bílé Karpaty – Sidonie 30.9.–2.10.2021

Propozice web ÚTV                                                  Jenyš                                                  50

Florbal

Úterý

16,30 – 18,00              U5 – VT                                 Jenyš                                                  12

17,00 – 18,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         10

18,00 – 19,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         10

19,00 – 20,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         10

20,00 – 21,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         10

Středa

14,00 – 15,15              U5 – VT                                 Svoboda                                             12

15,15 – 16,30              U5 – VT                                 Svoboda                                             12

Golf – bloková výuka – 6 týdnů 21.9. – 27.10.2021

Úterý 

16,00 – 18,00              Golf  Club Lázně Kostelec    Pavel Andrýsek                                  15

Středa

10,00 – 12,00              Golf  Club Lázně Kostelec    Václav Raška                                     15

Horolezectví – bloková výuka

Úterý I – 21.9. – 26.10.2021

09,00 – 11,00  1.-6.týden  Lezecký areál (Pod Jižními Svahy)                    Jenyš               20

11,00 – 13,00  1.-6.týden  Lezecký areál (Pod Jižními Svahy)                    Jenyš               20

 

Úterý II – 2.11. – 7.12.2021

09,00 – 11,00  7.-12.týden  Lezecký areál (Pod Jižními Svahy)                  Jenyš               20

11,00 – 13,00  7.-12.týden  Lezecký areál (Pod Jižními Svahy)                  Jenyš               20

 

Inline bruslení

Úterý

14,00 – 15,15              U5 – VT                                 Jenyš                                                  15

15,15 – 16,30              U5 – VT                                 Jenyš                                                  15

Plavání

Úterý

08,00 – 09,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

09,00 – 10,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén             Kubalčíková                                       20

10,00 – 11,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

11,00 – 12,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

 

Středa

08,00 – 09,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

09,00 – 10,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén             Kubalčíková                                       20

10,00 – 11,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

11,00 – 12,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

Čtvrtek

08,00 – 09,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

09,00 – 10,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén             Kubalčíková                                       20

10,00 – 11,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

11,00 – 12,30  plav. zákl. a pokroč.   Bazén              Kubalčíková                                       20

 

Sálová kopaná

Úterý

17,00 – 18,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         24

20,00 – 21,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         24

21,00 – 22,00              Střední průmyslová škola      Melichárek      (reprezentace)             15

Stolní tenis

Úterý

17,00 – 18,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         4

18,00 – 19,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         4

19,00 – 20,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         4

20,00 – 21,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         4

Spinning

Úterý

16,00 – 18,00              Martinek

Středa

16,00 – 18,00              Růžičková

Taekwon-do                       

 Pondělí

20,00 – 21,30                                    U5 – VT                     Veselý                                    20

 Středa

19,30-21,00                                        U5 -VT                       Veselý                                    20

 Tai Ji Quan

 Úterý

16,30 – 18,00                                     U5 – MT                     Gazdoš                                  30

Thajský box – Základy kickboxu

 Čtvrtek

11,00 – 12,00                                     Tiger Club Zlín           Býček                                     20                                                                                                      

Tiger Club Zlín – ul. Pod Nivami 4427 (přístavba Sokolovny), zastávka MHD Cigánov

  

Kendo

 Středa

16,30 – 18,00                                     U5 –VT                      Vařacha                                  16

Pátek

16,30 – 18,00                                     U5 – VT                     Vařacha                                  16

Sebeobrana – Ju – Jitsu

 Pondělí

20,00 – 21,30                                     U5 – MT                     Miljkovič                                25

Středa

18,00 – 19,30                                     U5 – VT                     Miljkovič                                30

Tenis

Středa

09,00 – 10,30           Tenis hala SK Zlín Mladcová               Svoboda                                 16

10,00 – 11,30           Tenis hala SK Zlín Mladcová               Svoboda                                 16

11,00 – 12,30           Tenis hala SK Zlín Mladcová               Svoboda                                 16

 

SK Zlín Mladcová – Vinohrádek 493, 760 01 Zlín – Mladcová,

(MHD : autobusem  č.32 až na konečnou Mladcové, pak pěšky směr Racková cca 300 m)

 

Volejbal

 Úterý

18,00 – 19,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         35

19,00 – 20,00              Střední průmyslová škola      Melichárek                                         30

 Letní sportovní kurz – Sidonie  – 30.9.-2.10.2021

Propozice web ÚTV                                                              Jenyš                                      50

 Lyžování zahraniční – Rakousko – 1.týden leden 2022

Propozice web ÚTV                                                              Jenyš                                      60

Již nyní se můžete podívat na kurzy v aktualitách FAME na odkazu:

https://fame.utb.cz/o-fakulte/zakladni-informace/struktura/ustavy/ustav-telesne-vychovy/aktuality-ustavu-telesne-vychovy/

Fakulty a součásti

Zavřít