Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav tělesné výchovy

Výuka sportovní aktivity

Výuka sportovní aktivity – letní semestr 2019/2020

Aerobik

  • Místo výuky: U5
DenČasVyučujícíMísto výukyPoč. míst
Pondělí – Joga pro začátečníky + Ztv11,30 –13,00Mgr. Monika VáňováU5 – MT30
Pondělí – Tabata14,30 – 16,00Mgr. Monika VáňováU5-VT30
Pondělí – Posilování vlastní vahou těla18,30 – 20,00Mgr. Monika VáňováU5-VT30
Pondělí – Latina18,30 – 20,00Mgr. Monika VáňováU5-MT25
Úterý – Dance aerobik18,00 – 19,30Mgr. Monika VáňováU5-VT30
Úterý – Cvičení se švihadly18,00 – 19,30Mgr. Monika VáňováU5-MT25
Úterý – Bodystyling19,15 – 20,45Mgr. Monika VáňováU5-VT30
Úterý – Roztleskávačky (reprezentace)19,15 – 20,45Klára SuchánkováU5-MT15
Středa – Aerobik pro začátečníky10,00 – 11,30Mgr. Monika VáňováU5-VT30
Středa – Zumba16,30 – 18,00Mgr. Monika VáňováU5-MT25
Středa – Kruhový trénink18,00  – 19,30Ing. Tomáš MartinekU5-MT24
Středa – Kruhový trénink19,15 – 20,45Ing. Tomáš MartinekU5-MT24
Čtvrtek – Joga Pilates + Ztv11,15-12,45Mgr. Monika VáňováU5-VT30

Zdravotní tělesná výchova

  • Místo výuky: U5
DenČasVyučujícíMísto výukyPoč. míst
Pondělí – Ztv + Joga pro začátečníky11,30 –13,00Mgr. Monika VáňováU5 – MT10
Čtvrtek – Ztv + Joga Pilates11,15-12,45Mgr. Monika VáňováU5-VT10

Americký fotbal

  • Místo výuky: Tělocvična bude upřesněna
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý19,00 – 20,30Tomáš Halamík20

Badminton

  • Místo výuky: Badminton hala Růmy
DenČasVyučujícíPoč. míst
Pondělí09,00 – 10,30Svoboda16
Pondělí10,00 – 11,30Svoboda16
Pondělí11,00 – 12,30Svoboda16
Úterý09,00 – 10,30Svoboda16
Úterý10,00 – 11,30Svoboda16
Úterý11,00 – 12,30Svoboda16
Středa09,00 – 10,30Svoboda16
Středa10,00 – 11,30Svoboda16
Středa11,00 – 12,30Svoboda16
Středa12,00 – 13,30Svoboda16

 Cyklistika

  • Výuka: 26.–28.9.2019
  • Místo výuky: Bílé Karpaty – Sidonie
  • Vyučující: Jenyš
  • Počet míst: 50
  • Více informací:  Propozice web ÚTV

Florbal

  • Místo výuky: U5 – VT , Střední průmyslová škola
DenČasVyučujícíMísto výukyPoč. míst
Úterý16,30 – 18,00JenyšU5 – VT12
Úterý17,00 – 18,00MelichárekStřední průmyslová škola10
Úterý18,00 – 19,00MelichárekStřední průmyslová škola10
Úterý19,00 – 20,00MelichárekStřední průmyslová škola10
Úterý20,00 – 21,00MelichárekStřední průmyslová škola10
Středa14,00 – 15,15SvobodaU5 – VT12
Středa15,15 – 16,30SvobodaU5 – VT12

Stolní tenis

  • Místo výuky: Střední průmyslová škola
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý17,00 – 18,00Melichárek4
Úterý18,00 – 19,00Melichárek4
Úterý19,00 – 20,00Melichárek4
Úterý20,00 – 21,00Melichárek4

Spining

  • Místo výuky: U5
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý17,00 – 18,00Martínek
Úterý18,00 – 19,00Martínek
Středa16,00 – 17,00Martínek
Středa17,00 – 18,00Martínek
Čtvrtek17,00 – 18,00Martínek

Golf

  • Bloková výuka 6 týdnů: 24.9. – 30.10.2019
  • Místo výuky: Golf Club Lázně Kostelec
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý14,00 – 16,00Pavel Vepřek15
Středa15,00 – 17,00Pavel Vepřek15

Horolezectví

  • Bloková výuka: 
    • Blok I: 24.9. – 29.10.2019, 1.-6.týden
    • Blok II: 5.11. – 10.12.2019, 7.-12.týden
  • Místo výuky: Lezecký areál (Pod Jižními Svahy)
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý – Blok I, 1.-6.týden09,00 – 11,00Jenyš20
Úterý – Blok I, 1.-6.týden11,00 – 13,00Jenyš20
Úterý – Blok II, 7.-12.týden09,00 – 11,00Jenyš20
Úterý – Blok II, 7.-12.týden11,00 – 13,00Jenyš20

Inline bruslení

  • Místo výuky: U5 – VT
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý14,00 – 15,15Jenyš15
Úterý15,15 – 16,30Jenyš15

Plavání

  • Místo výuky: Bazén
  • plav. zákl. a pokroč.
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý08,00 – 09,30Kubalčíková20
Úterý09,00 – 10,30Kubalčíková20
Úterý10,00 – 11,30Kubalčíková20
Úterý11,00 – 12,30Kubalčíková20
Středa08,00 – 09,30Kubalčíková20
Středa09,00 – 10,30Kubalčíková20
Středa10,00 – 11,30Kubalčíková20
Středa11,00 – 12,30Kubalčíková20
Čtvrtek08,00 – 09,30Kubalčíková20
Čtvrtek09,00 – 10,30Kubalčíková20
Čtvrtek10,00 – 11,30Kubalčíková20
Čtvrtek11,00 – 12,30Kubalčíková20

Sálová kopaná

  • Místo výuky: Střední průmyslová škola
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý17,00 – 18,00Melichárek24
Úterý20,00 – 21,00Melichárek24
Úterý (reprezentace)21,00 – 22,00Melichárek15

Taekwon-do

  • Místo výuky: U5 – VT
DenČasVyučujícíPoč. míst
Pondělí20,00 – 21,30Veselý20
Středa19,30 – 21,00Veselý20

Tai Ji Quan

  • Místo výuky: U5 – MT
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý16,30 – 18,00Gazdoš30

Thajský box – Základy kickboxu

  • Místo výuky: Tiger Club Zlín – ul. Pod Nivami 4427 (přístavba Sokolovny), zastávka MHD Cigánov
DenČasVyučujícíPoč. míst
Čtvrtek11,00 – 12,00Býček20

 Kendo

  • Místo výuky: U5 –VT
DenČasVyučujícíPoč. míst
Středa16,30 – 18,00Vařacha16

Sebeobrana – Ju – Jitsu

  • Místo výuky: U5
DenČasVyučujícíMísto výukyPoč. míst
Pondělí20,00 – 21,30MiljkovičU5 – MT25
Středa18,00 – 19,30MiljkovičU5 – VT30

Tenis

  • Místo výuky: Tenis hala Vršava (nafukovačka antuka)
DenČasVyučujícíPoč. míst
Středa09,00 – 10,30Svoboda16
Středa10,00 – 11,30Svoboda16
Středa11,00 – 12,30Svoboda16

Volejbal

  • Místo výuky: Střední průmyslová škola
DenČasVyučujícíPoč. míst
Úterý18,00 – 19,00Melichárek35
Úterý19,00 – 20,00Melichárek30

Výuka sportovní aktivity – Uherské Hradiště

Výuka SA ve sportovní hale začíná 13. 2. 2020 v 8,00 hodin.

Na výuku (ihned na první sportovní aktivitu) si přineste sportovní oblečení odpovídající zvolené sportovní aktivitě a čistou sportovní obuv s nebarvící podrážkou.

Míče, sq. rakety jsou zajištěny.

Další informace k výuce dle pokynů níže.

Posilování a fitness

  • Místo výuky: posilovna sportovní hala UH
DenČasVyučujícíPoč. míst
čtvrtek8,15 – 9,15Večerka20

Squash

  • Místo výuky: sportovní hala UH
DenČasVyučujícíPoč. míst
čtvrtek8,15 – 9,15M. Uherka8

Spinning

  • Místo výuky: sportovní hala UH
DenČasVyučujícíPoč. míst
čtvrtek8,15 – 9,15M. Uherka10

Letní sportovní kurz

  • Výuka: 26.–28.9.2019
  • Místo výuky: Bílé Karpaty – Sidonie
  • Vyučující: Jenyš
  • Počet míst: 50
  • Více informací:  Propozice web ÚTV

 Lyžování zahraniční

  • Výuka: 3.1. – 12.1.2020
  • Místo výuky: Francie
  • Vyučující: Jenyš
  • Počet míst: 60
  • Více informací:  Propozice web ÚTV

Již nyní se můžete podívat na kurzy v aktualitách FAME na odkazu:

https://fame.utb.cz/o-fakulte/zakladni-informace/struktura/ustavy/ustav-telesne-vychovy/aktuality-ustavu-telesne-vychovy/

Fakulty a součásti

Zavřít