Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Mezinárodní vztahy

Pořád kolem slyšíš, že vystoupit ze své komfortní zóny je cool, ale nevíš přesně, co máš udělat? Máš za sebou jízdu v rychlém autě, seskok padákem, tři dny bez spánku, ale pořád to není ono? A co se třeba vypravit do zahraničí? Dělat vlastní rozhodnutí, poznávat nové lidi, novou zemi, kulturu, studovat v cizím jazyce? To chceš!

Programy Erasmus+ a Freemover ti umožní studovat nebo pracovat v zahraničí. Stačí si jen vybrat, kam Tě to táhne. Získáš zkušenosti, seběvedomí i spoustu nových přátel. S výběrem destinace Ti rádi poradíme. Zastav se, nebo nám napiš a my už něco vymyslíme. Příspěvky a zážitky našich studentů najdeš i na Instagramu a Facebooku FaME.

Ty si vybereš a my to zaplatíme. Získáš stipendium na pokrytí životních nákladů a taky Ti pomůžeme prokousat se byrokratickým procesem. Jak už to na FaME bývá, bude to win-win.

Naše nabídka je opravdu pestrá. Můžeš si vybrat třeba Belgii, Bulharsko, Estonsko, Finsko, Francii, Chorvatsko, Irsko, Kypr, Litvu, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko nebo Turecko.

Fakulty a součásti

Zavřít