Výjezdy pro studenty

Freemovers studium

V rámci tohoto programu si můžete vybrat jakoukoliv univerzitu na světě. Je možné využít některé z našich partnerských institucí nebo si najít vlastní univerzitu, domluvit si ní partnerství a vydat se na cestu.
Tento program je financován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Institucionálního rozvojového plánu UTB.

Více informací najdete zde: Studijní pobyt

Zajímavá je také možnost studia ve Velké Británii. Vzájemná spolupráce v rámci tzv. „Double Degree“ umožňuje našim studentům získat bakalářský titul BA (Hons) nebo magisterský titul MSc (Master of Science) na University of Huddersfield. Jeden rok studia tedy můžete strávit tam a získáte vysokoškolský titul ve Velké Británii a zároveň u nás na FaME ve standardní době studia.
V Huddersfieldu tak strávíte 3. ročník bakalářského studia nebo 1. ročník studia navazujícího.