uchazeč

Den otevřených oken na FaME UTB

Vítej na stránkách Fakulty managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně, milý uchazeči o studium!

Z důvodu aktuální situace si tentokrát neužijeme Dny otevřených dveří stejně jako v minulých letech, ale to nevadí. Přichystali jsme si pro tebe a ostatní uchazeče velkou online akci, kterou jsme nazvali Den otevřených oken (DOO). Všechny materiály jsme premiérově vysílali 4. 2. 2021 přímo z fakulty, nyní jsou pro tebe ale zcela dostupné na všech našich komunikačních platformách. Využij tento web jako rozcestník, který tě k nim přivede. Pokud by tě cokoli zajímalo, nebo by sis s čímkoli nevěděl(a) rady, neváhej nám na Facebooku či Instagramu napsat!

Livestream, kde se dozvíš podrobně o FaME úplně vše, najdete zde, na našem Facebooku. Případně si vše můžeš pustit na našem YouTube kanálu, v rámci speciálního playlistu věnovaného všem materiálům, které pro virtuální akci vznikly:

Ve výše uvedeném playlistu najdeš i prezentanční videa jednotlivých ústavů, ale pokud se ti nechce hledat, stačí vybrat a kliknout na název ústavu níže – budeš přesměrován rovnou na konkrétní video. A pro jistotu přidáváme i link na stránky daného pracoviště:

V rámci Dne otevřených oken 2021 jsme vás také netradičním způsobem provedli naší fakultou a pověděli vám souhrnně něco více o jednotlivých ústavech. Přijměte pozvání do nitra jedné z nejlepších českých ekonomických vysokých škol vůbec prostřednictvím naší 360° videoprohlídky.

Nezapomínej ale ani na komunikační kanály celé naší univerzity! Sleduj UTB na Facebooku a Instagramu. Na YouTube se proklikneš třeba prostřednictvím tohoto skvělého videa od naší Studentské unie, které tě provede Zlínem a možná i trochu prozradí, co je vlastně na tomhle městě tolik okouzlující:

Tak nezapomeň do 30. 4. 2021 podat přihlášku. Uč se od nejlepších – vyber si FaME.