Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav tělesné výchovy

Posilovna U5

Všichni studenti i zaměstnanci UTB mají k dispozici od 10. října 2022 nově zrekonstruovanou posilovnu na budově U5 Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pro využívání špičkově vybavené posilovny postačí jen registrace do Vysokoškolského sportovního klubu a úhrada zaváděcího členského poplatku (foto sebou).

Rezervační systém zde.

Do konce roku 2022 je stanoven na 400,- Kč. Tuto registraci je možné provádět v konzultačních hodinách na Ústavu tělesné výchovy také na budově U5. Členové VŠSK pak mohou cvičit vždy na devadesát minut klidně denně a to i o víkendech.  

Od 1. 1. 2023 bude stanoven roční členský poplatek na základě aktuálního vývoje cen. Rozhodně však bude ve srovnání s komerčními posilovnami spíše symbolický. O cenách budou členové včas informováni.  

Univerzitní posilovna je vybavena špičkovým zařízením, takže uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Sportovci mají k dispozici od elektrického běžeckého pásu, veslovacího trenažéru, špičkového leg pressu a multipressu přes hexagonové jednoručky, olympijské osy až po sadu plyoboxů. Samozřejmostí je dostatečná výbava kotoučů. V posilovně je tak možné sestavit kompletně posilovací program celého těla.   

„Ladí se poslední bezpečnostní a provozní úpravy a členové Vysokoškolského sportovního klubu posilovnu mohou naplno využívat od pondělí 10. října 2022. Přihlašovací systém na tréninky v posilovně funguje přes elektronickou přihlášku“, upřesnil systém rezervace času ředitel Ústavu tělesné výchovy Dr. Melichárek.  

Konzultační hodiny na výdej průkazek VŠSK Univerzita Zlín: 

  • Pondělí: 8h – 10h 
  • Úterý: 13h – 14h a 16,30h – 17,30h  
  • Středa: 13h – 15,30h 
  • Čtvrtek: 8h – 10h 

Fakulty a součásti

Zavřít