Přihlas se na FAME!

Kdo hledá nejlepší vysokou školu v Česku v ekonomických oborech, měl by zamířit na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

V žebříčku kvality vysokých škol jsme i letos navázali na naše dřívější úspěchy v hodnocení v rámci britského žebříčku Times Higher Education World University Rankings a potvrdili naše přední umístění již třetí rok. I pro rok 2021 se můžeme na FaME pochlubit v celosvětovém srovnání nejlepší pozicí, která letos znamená příčky: 501 – 600 v oborech Business and Management a Accounting and Finance.  Žebříček společnosti Times Higher Education hodnotící kvalitu vysokých škol v oborech zaměřených na obchod a ekonomii najdete zde World University Rankings.

Připojte se online na Den otevřených oken 4.2.2021

Naše fakulta stále inovuje nabídku studijních programů, zde najdete brožurku s aktuálním popisem programů:

Brožura studijních programů FaME

Nejlepší obrázek o tom, co si z naší fakulty můžete odnést, si uděláte po přečtení speciálního čísla našeho časopisu Rozhovory s našimi absolventy, který najdete ke stažení zde:

FaME časopis speciál Rozhovory s našimi absolventy

Spolupracujeme s řadou vysokých škol po celém světě. Naši posluchači mohou během studia využít řady nadstandardních možností rozvoje. Například mohou získat titul také na partnerské britské univerzitě v Huddersfieldu, v magisterském studiu pak mohou absolvovat kurz Firms and Competitiveness, který probíhá již několik let ve spolupráci s americkou Harvard Business School v Bostonu. Fakulta organizuje také speciální program pro nadané studenty a aktivně rozvíjí jejich manažerské a praktické kompetence s důrazem na propojení s praxí.

Studenti v rámci projektu absolvují praxi ve firmách a s manažery firem se setkávají také na přednáškách. Vzhledem k tomu, že UTB se profiluje jako podnikatelská univerzita, nabízí fakulta prestižní kurz Podnikatelské akademie, který formuje dovednosti studentů k jejich ekonomické samostatnosti a schopnosti reálně podnikat.  Pro lidi z praxe nabízí fakulta vzdělávání např. prostřednictvím projektu Baťova manažerská škola. Mimoto spolupracujeme na řadě projektů s prestižními pracovišti, například s Anglia Ruskin University Cambridge na projektu Horizon 2020 apod.

Na naší fakultě propojujeme teorii a praxi, vyučujeme podnikání, šíříme odkaz Tomáše Bati.

Nabízíme kvalitní vzdělání.

Podej si přihlášku k nám! Přihlášku je možné podat na tomto odkazu do 30.4.2021