Odborný asistent

Ing. Lucie Hrbáčková, Ph.D.

Ústav průmyslového inženýrství a informačních systémů
E-mail: lhrbackova@utb.cz TEL: +420 576 032 430 Kancelář:
U2/506

Specializace na štíhlou výrobu, administrativu, metody průmyslového inženýrství, analýzu a měření práce, ergonomie na pracovišti a řízení rizik v podnikových procesech.

Vyučované předměty: Úvod do průmyslového inženýrství, Průmyslová moderace, Metody průmyslového inženýrství, Produktový management v průmyslovém inženýrství, Studie metoda a měření práce,  Počítačová simulace v ergonomii.

Pondělí 12-14h, resp. dle dohody

Životopis

Vzdělání

2015 - doposud: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky, ústav Průmyslové inženýrství a informační systémy, téma: Řízení rizik v procesech výrobních společností
2006 – 2008: UTB Zlín, FAME, Obor Průmyslové inženýrství, ukončeno titulem Ing.
2003 – 2006   UTB Zlín, FAME, obor: Ekonomika a management, ukončeno titulem Bc.

Stáže a studijní pobyty

2005   Fachhoschule St. Pölten, Rakousko, studentský Erasmus

Průběh zaměstnání

2018 - doposud: Univerzita Tomáš Bati ve Zlíně