Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
projekt

Hledáme další Nadané studenty!

Projekt „Nadaní studenti“ je po roce opět tu!  I letos pátráme po těch nejaktivnějších a nejambicióznějších studentkách a studentech, kteří si chtějí zvýšit šanci na dobré uplatnění na trhu práce, už během studia spolupracovat nebo rovnou získat zaměstnání u partnerských firem a prohloubit si znalosti a dovednosti z praxe v oboru. Že tě to vše láká?  Pokud studuješ 2. ročník bakalářského nebo 1. ročník magisterského studia, pojď do toho! Registruj se DO 15. LISTOPADU NA WEBU  https://ns.fame.utb.cz/.

A na co se můžeš těšit?  Stáže v partnerských institucích, přednášky s předními manažery firem, práci na reálných projektech a zadáních z praxe, interaktivní výuku a uznání povinné odborné praxe!  Těšíme se na všechny nové talentované tváře!

Projekt Nadaní studenti organizuje Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a je určen pro aktivní studenty ve druhém ročníku bakalářských a prvního ročníku navazujících magisterských studijních programů.

Studenti budou spolupracovat se společnostmi, které jsou partnery projektu. V případě zájmu o spolupráci, kontaktujte garantku projektu či asistentku.

Základní informace a jak se přihlásit:

Podklady dodejte do 15. listopadu 2023 osobně nebo e-mailem:

  • Ing. Lucie Tomancová, Ph.D., U2/428a, tomancova@utb.cz,
  • mobil: +420 576 032 429, +420 734 644 571

Pro přihlášení do projektu dodejte:

Fakulty a součásti

Zavřít