Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
akce

FaME jako finanční pevnost.

Na Fakultě managementu a ekonomiky se v předchozích týdnech uskutečnila oblíbená akce v rámci programu UTB na přání s názvem Finanční pevnost Boyard.

Více než stovka středoškoláků ve třech turnusech strávila dopoledne na fakultě sbíráním indicií a plněním úkolů, na jejíchž základě rozluštila klíčové slovo a symbolicky položila základní kámen pro své vlastní podnikání.

Celou soutěž zaštiťovala Dr. Bohumila Svitáková z Ústavu financí a účetnictví a spolu s kolegy Dr. Vojtěchem Sadilem, Dr. Eliškou Kozubíkovou, Dr. Blankou Kameníkovou a doc. Adrianou Knápkovou se tak postarali o šíření dobrého jména FaME napříč moravskými středními školami. Akce nejenže přiblížila středoškolákům základy podnikání a finanční gramotnosti, ale také jim umožnila zažít atmosféru univerzitního prostředí a navázat nové kontakty.

Finanční pevnost Boayrd tak byla skvělou příležitostí pro mladé nadšence, kteří si chtěli vyzkoušet své dovednosti a dovědět se více o podnikání přímo na půdě FaME. Tato iniciativa je dalším krokem k posílení spolupráce mezi univerzitou a středoškolskou komunitou.

Fakulty a součásti

Zavřít