Workshop “Procesní řízení v cestovním ruchu” ve spolupráci s Technologickou agenturou ČR

Dovolujeme si vás pozvat na profesně orientovaný workshop zaměřený především na Procesní řízení v cestovním ruchu. Rádi bychom s vámi během této zhruba dvouhodinové akce sdíleli své dosavadní zkušenosti a vytvořili další prostor pro zvyšování úrovně výkonnosti a efektivnosti řízení vašich cestovních kanceláří a cestovních agentur, a s tím spojených kompetencí vašich řídících pracovníků.

Podrobnosti najdete v příloze, případně na webu https://hotel-simulator.com/udalosti , a to včetně pokynů k bezplatné rezervaci vaší účasti. Svoji účast prosím potvrďte nejpozději do 7. října 2021.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na Ing. Zuzanu Vaculčíkovou, Ph.D. (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky, tel.: 728 691 283, email: vaculcikova@utb.cz).

Těšíme se na shledanou 14. října 2021 na Vysoké škole hotelové v Praze.