akce

Karel Nocar, Jan Vojáček: Jak na stres nejen ve vrcholovém sportu.

Rektorský den sportu je za dveřmi, my pro vás ale kromě sportovního vyžití máme ještě jednu specialitu, kterou můžete ten den, tedy 26. dubna, zažít. ?? Do Zlína a rovnou k nám, na FaME, totiž přijedou povídat dvě výrazné tváře nejen ze světa sportu o mimořádně aktuálním tématu! ?

Report z akce:

? Od 14:00 ve Aule UTB (POZOR! Přesunuto z Wichterleho sálu!) přivítáme Karla Nocara, bývalého kapitána české házenkářské reprezentace, nyní moderátora a tvář podcastu Bez frází. ?️ Spolu s ním se k diskuzi a povídání připojí i bývalý fotbalista, nyní lékař zaměřující se na oblast funkční medicíny, MUDr. Jan Vojáček. ?

Téma? ? Jak na stres nejen ve vrcholovém sportu! ? Povídat se tak bude o zvládání stresových situací ve vrcholovém i amatérském sportovním světě, správných postupech, praktikách a dalších doporučeních. A držet se rozhodně nebudeme jen sportovního světa. ?

Spolutvůrci diskuze budete i vy! Přijďte se ptát na cokoli, co vás zajímá! ?
❗ POZOR! V rámci přednášky představíme i zbrusu nový videospot Ústavu tělesné výchovy a projektu UNIS. ?