Identifikovali jsme kompetence studentů cestovního ruchu

Listopad jsme uzavírali druhým meetingem v rámci Erasmus+ programu „Smart Business Skills of Tourism University Students Applicable on International Labour Market“. ? Zapojené partnery Uniwersytet Jagielloński, Kraków, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici a Pelikan.sk Pelikan.cz jsme 25. 11. přivítali u nás, ve Zlíně. ?

❗ Projekt samotný je zaměřen na identifikaci tvrdých a měkkých kompetencí vysokoškolských studentů zaměřených na oblast cestovního ruchu, zjištění ze strany zaměstnavatelů, co studentům na trhu práce akutně chybí, a které kompetence jsou pro ně vlastně důležité. ? Výzkumná šetření u jednotlivých spoluřešitelů projektu by měly vyústit v přípravu webové aplikace orientované právě na předávání těchto zásadních skills studentům vysokých škol a univerzit. ?

Děkujeme zapojeným partnerům za skvělý meeting a už teď se těšíme, až na jeho průběh, podněty a nápady příště opět navážeme! ?