Seznamovací pobyt studenti

Seznamovací pobyt FaME 2019

Pozvánka na Seznamovák FaME UTB 2019

??A je to tady! Oficiální pozvánka na letošní Seznamovák FaME UTB!??Tak co, ješte pořád přemýšlíš, jestli se příhlásit? Jen aby zbyly místa ????

Zveřejnil(a) Seznamovák FAME UTB dne Středa 17. července 2019

Ústav tělesné výchovy spolu se studijním oddělením připravili pro první ročníky Fakulty managementu a ekonomiky fakultní seznamovací pobyt, který se úspěšně koná již desátý rok. Seznamovák se koná v rekreačním centru Pohoda, Sidonii, Brumov-Bylnice, oblast Bílé Karpaty (nedaleko jsou města Valašské Klobouky a Trenčín).

Cena: 950,- (úhrada na místě)

Cena zahrnuje: ubytování na budovách i v chatkách, povlečení, sociální zařízení na pokojích, chatky od budovy cca 30 m, strava (5x denně), trika UTB

Doprava: vlastní (do hraniční obce Sidonie, po 400 m po levé straně RC Pohoda), vlakem (cílová stanice Vlárský průsmyk)

Náplň: seznamovací hry a soutěže, sportovně a přírodně laděné, troška volného času a kopec srandy

Příjezdový den: příjezd v dopoledních hodinách, ubytování, individuální sportování, začínáme ve 12 h obědem

S sebou: sportovní-volnočasové oblečení, sportovní obuv, přezůvky, psací potřeby, OP, hudební nástroj

Co získáte: info ze strany vedení fakulty, z pohledu studentů a studijního oddělení, poznáte nové spolužáky, aktivně prožijete 3 dny v Bílých Karpatech.

Termín: 2. – 4. září 2019

Přihlášení na Seznamovací pobyt FaME 2019