Seznamovací pobyt studenti

Seznamovací pobyt FaME 2018

Ústav tělesné výchovy spolu se studijním oddělením připravili pro první ročníky Fakulty managementu a ekonomiky fakultní seznamovací pobyt, který se úspěšně koná již devátý rok. Seznamovák se koná v rekreačním centru Pohoda, Sidonii, Brumov-Bylnice, oblast Bílé Karpaty (nedaleko jsou města Valašské Klobouky a Trenčín).

Cena: 950,- (úhrada na místě)

Cena zahrnuje: ubytování na budovách i v chatkách, povlečení, sociální zařízení na pokojích, chatky od budovy cca 30 m, strava (5x denně), trika UTB

Doprava: vlastní (do hraniční obce Sidonie, po 400 m po levé straně RC Pohoda), vlakem (cílová stanice Vlárský průsmyk)

Náplň: seznamovací hry a soutěže, sportovně a přírodně laděné, troška volného času a kopec srandy

Příjezdový den: příjezd v dopoledních hodinách, ubytování, individuální sportování, začínáme ve 12 h obědem

S sebou: sportovní-volnočasové oblečení, sportovní obuv, přezůvky, psací potřeby, OP, hudební nástroj

Co získáte: info ze strany vedení fakulty, z pohledu studentů a studijního oddělení, poznáte nové spolužáky, aktivně prožijete 3 dny v Bílých Karpatech.

Termín: 10. – 12. září 2018

UTV a SO