Erasmus+ EVENING

Informační schůzka k zahraničním mobilitám ERASMUS+ EVENING

Víte o tom, že pokud chcete vyjet na studijní pobyt či pracovní stáž do zahraničí v příštím akad. roce, je potřeba se přihlásit již nyní? Přijďte se dozvědět více!

Srdečně vás zveme na informační schůzku k možnostem studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí v rámci programů Erasmus+ a Freemover, včetně možnosti studia na University of Huddersfield ve Velké Británii se získáním double degree titulu.

Zároveň budete mít příležitost si vyslechnout prezentace studentů, kteří již zahraniční mobilitu absolvovali a zeptat se na jejich zkušenosti z výjezdů.

Informační schůzka se koná v úterý 10. 12. od 17.00 hodin v místnosti 535/U2.

Občerstvení zajištěno!

Víte, že pokud chcete vyjet na studijní pobyt či pracovní stáž do zahraničí v příštím akad. roce 2020/2021, je potřeba se přihlásit již nyní?

Informace a přihláška

Mezinárodní oddělení FaME