Rozsvícení vánočního stromku

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a studenti, v úterý 3. prosince 2019 Vás zveme společně se Studentskou unií UTB na tradiční univerzitní akci Rozsvícení vánočního stromku UTB, před budovou FaME na Mostní ulici ve Zlíně.

Jako vždy se můžete těšit na spoustu tvořivých dílniček pro děti, na občerstvení – klobásu, čaj nebo svařák. Tentokrát si přineste na nápoje vlastní hrníček, abychom se chovali ekologicky.

Hned v úvodu nás čeká milé vystoupení dětí z Univerzitní mateřské školy Qočna. Po rozsvícení stromečku se budete moci pobavit s kapelou Crowses ze ZUŠ Štefánikova Zlín, složené z mladých muzikantů a zpěváků, která nám zazpívá popové a swingové písně a písně známé z filmů či muzikálů. Rozhodně nebudou chybět Mikuláš, andělé a čerti, kteří rozdají dětem balíčky. Na závěr budete moci ve Wichterleho sále zhlédnout pohádku Karlík a továrna na čokoládu. Studenty čeká po skončení afterparty v Bloku 12.

Přijďte se vánočně naladit se svými spolužáky, dětmi nebo vnoučaty! Těšíme se na Vás!

• 16:30 | zahájení
  • 16:35 – 16:50 | vystoupení dětí z Univerzitní mateřské školy Qočna
  • 16:55 | rozsvícení vánočního stromečku
  • 17:00 | vystoupení kapely Crowses