Zimní výcvikový kurz – Francie 2024

Serre Chevalier – největší lyžařská oblast jižních alp

Více jak 300 slunečních dní v roce a zároveň mnoho sněhu během celé zimní sezóny udělali z Serre Chevalier jeden z nejoblíbenějších lyžařských terénů francouzských jižních alp. Těch celkem 250 kilometrů sjezdovek nabízí lyžařům všech úrovní velký výběr z pohodových až k náročným sjezdům, které se táhnou na severních svazích lyžařské oblasti částečně malebnými borovými a modřínovými lesy. Jelikož se údolí Serre Chevalier otevírá na jih, mohou se lyžaři těšit mezi 1200 a 2800 metry n.m. ze slunečného horského panorama. Lyžování pro naši skupinu doplněné o dva lyžařské bonbónky – jednodenní lyžování ve středisku Mongenevre a další den v některém z dalších známých blízce položených středisek Alpe d Huez, Sestriere, dává lyžařským fajnšmekrům možnost poznat a porovnat rozsáhlé lyžařské oblasti této části Francie.

Ubytování :

Residence  v Serre Chevalier – Villeneuve. .Jsou umístěné od 100 m do 300 m od sjezdovek  obchodů a centra letoviska. V blizkosti veškeré služby, obchody a aktivity resortu.

Ubytování v apartmánech bilo 6 a studio 4, vybavené sociálním zařízením sprchou či vanou. Kuchyně s kávovarem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí.

Termín : 12.1.-21.1 2024 ( odjezd 12.1.2024 večer, návrat 21.1.2024  brzo ráno )

Cena : 11 990,–  Kč/os.

Částku uhradit na č.ú.: 1400255349/0800 variabilní symbol – číslo telefonu, do poznámky – jméno LK

Úhrada: do 1.11.2023 !!!

Přihlášky: do 20.9.2023 na odkaze:

V ceně zahrnuto : Doprava busem, tam a zpět, Skipas Serre Chevalier, dva lyžařské výlety do vyhlášených lyž. středisek, ubytování na 7 nocí včetně spotřeb, pojištění CK proti úpadku,

Cena nezahrnuje : ložní a koup. prádlo ( lze vzít vlastní ) a závěrečný úklid – lze provézt sami. V případě zájmu je možné zapůjčit ložní či koupelnové prádlo za 12,- €/os., na místě Turistickou taxu – 1,-€ os./den , vratná kauce na apartmán 260,- € – při bezproblémovém předání apartmánu se vrací v plné výši. Stravu – jídlo si řeší každý sám, možnost vaření v apartmánech vybavených kuchyňkou.

Pojištění úrazové, odpovědnosti za škody, léčebných výloh si zabezpečuje každý sám – bude kontrolováno před odjezdem

Ve Zlíně 30.8..2023                                                                 Lubomír Jenyš – vedoucí kurzu