Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

Zakončení 11. ročníku projektu Nadaní studenti

Na konci ledna byl uzavřen celoroční projekt „Nadaní studenti“ na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jsme moc rádi, že jsme mohli být se studenty součástí tohoto 11. ročníku.

Studenti i zapojené instituce byli výborní.  Vše vyvrcholilo obhajobou projektů, které studenti během dvou semestrů ve vybraných firmách realizovali. Velký dík všem, kteří i v této nelehké době se studenty pracovali a umožnili jim realizovat svou stáž a naformulovali zadání projektu.

Velké díky patří firmám Greiner Packaging, SAB Finance a.s., SIC Zlin, Kovárna VIVA a.s., Hajdik, Kofola ČeskoSlovensko, Alzheimercentrum, TIC Zlín, SVĚT PLODŮ s.r.o., Lázně Luhačovice a.s., Holding HP TRONIC, NWT Group, PSG Construction, TVD – Technická výroba, a.s., Komerční banka, Continental Barum.

Studentům přejeme hodně úspěchů v dalším studiu i budoucí práci… i když… mnoho z nich svou práci díky projektu vlastně našlo. Skvělé propojení s praxí, výborná ukázka získávání talentů a podpora mladých, šikovných lidí. Vždyť když si najdou zaměstnání či brigádu již během studia, obvykle po škole ve firmách zůstanou. Nebo jakou máte zkušenost Vy, máte nějaký nápad, jak udržet šikovné studenty v regionu?

Drahomíra Pavelková, Lucie Tomancová, Ondřej Nekola

Fakulty a součásti

Zavřít