Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
studenti

Díky SVOČ můžeš být vědcem i ty!

Vysokoškolský život nejsou jen nekonečné večírky, pocit svobody a spousta nových přátel, ale taky tvrdá práce, pořádná dávka odvahy a spousta odhodlání – tedy aspoň pro ty, kteří to se svým oborem myslí vážně a chtějí v něm bádat, inovovat a posunovat tak kupředu nejen danou oblast, ale i sebe samotné. Právě pro takové studenty máme jedinečnou příležitost, jak se vyšvihnout!

Soutěži o nejlepší studentskou vědeckou práci už dnes u nás, na FAME, nikdo neřekne jinak, než „SVOČka“. Stala se každoroční tradicí, díky které se mohou „utkat“ a porovnat své badatelské a vědecké schopnosti prakticky všichni studenti naší fakulty. Především se ale dokáží posunout nejen v oblasti, které se věnuji v rámci studia, své profese nebo odborných zájmů, ale také v dovednostech akademického psaní a přípravy relevantních a kvalitních výstupů, ať už jde o bakalářky, diplomky anebo v budoucnosti i dizertační a další vědecké a výzkumné práce.

V rámci soutěže se mohou utkat jednotliví studenti sami za sebe, zapojit se mohou ale i menší kolektivy a skupiny studentů. Kromě samotné přípravy práce čeká účastníky i její prezentace a obhajoba. Zcela zásadní je i zpětná vazba od hodnotitelů z řad akademiků i odborníků z praxe.

Na nejúspěšnější studenty čekají odměny v podobě mimořádných stipendií a hodnotných cen, odměnou je ale vždy i samotný feedback a možnost posunout svou budoucí vědeckou činnost a inovace v dané oblasti kupředu.

A jaký je časový harmonogram letošního 17. ročníku?

    • 10. 10. 2021 – deadline přihlašování do soutěže
    • 5. 11. 2021 – odevzdávání soutěžních příspěvků
    • 18. 11. 2021 – samotná soutěž, prezentace a obhajoby prací

Tak co? Jdete do toho? Neváhejte! Těšíme se na všechny vaše výstupy!

Fakulty a součásti

Zavřít