Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
akce

Seznamovák FaME 2024

Čeká tě vážně dlouhá cesta studiem, je třeba se na ni dobře a svědomitě připravit! Prvním krokem je přihláška na SEZNAMOVÁK FAME 2024. Jedinečná akce, na které poznáš nejen budoucí, ale i starší spolužáky, některé pedagogy, studijní oddělení (to se ti bude náramně hodit), markeťáky (ti tě nakrmí merchem), a taky pana děkana (ten je nejvíc) a některé proděkany.

Ještě před tím, než zasedneš do poslucháren, je užitečné vědět, s kým budeš celé ty roky studovat a vědět „who is who“, nebo ne? Se začátkem semestru díky tomu budeš na fakultě jako ryba ve vodě!

Čeká tě spousta her, seznámení s vedením fakulty, nekonečná zábava, a taky chill time v karpatských kopcích v Rekreačním centru Pohoda Sidonie.

Tak pojeď s námi! Jedeš All inclusive (takže ubytování a 5 x denně strava). Cena za jeden turnus je 1650 Kč (67 EUR). Vybrat si můžeš hned ze dvou termínů turnusů podle toho, jak ti to bude časově nejlépe vyhovovat.

PRVNÍ TURNUS: 6.–8. 9. 2024

DRUHÝ TURNUS: 8.–10. 9. 2024

Jsme omezeni kapacitou, tak dlouho s přihláškou neváhej!

Co s sebou?

Ubytování je v hlavní budově nebo v chatkách, takže sportovní oblečení, sportovní tenisky, něco na přezutí, propisky a fixy, občanku a pokud máš, tak i hudební nástroj, ať můžeš založit fakultní kapelu. Přibal si i něco na opékání, ať si na ohni dáš to, co ti chutná.

A doprava? Naplánuj si dopravu tak, abys za námi dorazil/a kolem 11:00. Startujeme totiž obědem.

Autem – do navigace stačí zadat Sidonie 13, Brumov-Bylnice 763 34, parkování zajištěno. Kdybys bloudil/a, mrkni na Google Maps.

Autobusem – cílová stanice Vlárský průsmyk obec Sidonie, asi po 400m po levé straně RC Pohoda

A platba?

Po přihlášení uhraď ZÁLOHU 650 KČ na účet 1405389389/0800 (IBAN pro zahraniční platby: CZ75 0800 0000 0014 0538 9389). Při platbě na účet napiš do poznámky jméno a příjmení, ať víme odkud peníze jedou a POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ (= oficiální potvrzení z banky, nikoli pouze Vaše písemné oznámení e-mailem o zaplacení) co nejdříve po zaplacení pošli na janeckova@utb.cz. Platba musí být připsána na účet před prvním dnem daného turnusu Seznamováku. Zbývající částka ve výši 1000 Kč bude splatná na místě konání akce.

Dotazy rádi zodpovíme na FB či Instagramu FaME nebo přímo na FB Seznamovák FaME.

UPOZORŇUJEME, ŽE ZAPLACENÁ ZÁLOHA JE NEVRATNÁ.

Přihlášení?

Přihlášení na Seznamovací pobyt FaME 2024 (registrační formulář).

 

Fakulty a součásti

Zavřít