LYŽAŘSKÝ KURZ – FRANCIE 2020 TŘI ÚDOLÍ – LYŽAŘSKÉ TOP!!!

Les Menuires se nachází ve střední části údolí Vallée de Belleville v oblasti Trois Vallées

-Tři údolí ( největší lyžařské středisko nejen v evropském ale i světovém měřítku) Místní dominantou je jednoznačně vrchol Pointe de la Masse. Středisko je ideální pro milovníky kvalitního lyžování, nechybí moderní vybavení a záruka dostatku sněhu po dobu celé sezóny.

Najdete zde( v oblasti Les Menuires) 160km sjezdovek a 28km skvěle upravených tratí pro běžkaře. Se skipasem na celou oblast Tří údolí se můžete sklouznout na svazích o celkové délce 600 km

Propojenost střediska zajišťuje množství lanovek a vleků  v rozmezí 1850 až 3200m n. m. a spojení s ostatními údolími v oblasti urychluje nedávno nově postavená, osmimístná kabinová lanovka v Saint Martin de Belleville.

Úžasnou atmosféru hor zahalených do tmy můžete vychutnávat při večerním lyžování, které je 1 x týdně v ceně skipasu.

Nejen ty nejmenší určitě potěší snowtubingová dráha (2 x 200m) a 3,5km dlouhá sáňkařská dráha. Za návštěvu stojí i aquacentrum, které se pro veřejnost otevřelo v roce 2006, kde najdete krytý bazén, venkovní vyhřívané bazény, saunu, fitness a masáže. Z dalších služeb jsou k dispozici restaurace, bary, noční kluby, kluziště, kino a sportovní komplex s víceúčelovou halou, posilovnou, párou a jacuzzi.

TERMÍN: 3.1 – 12.1.2020

Ubytování: Les Menuires – rezidence Medián – přímo na svahu

Cena: 9 950,- se skipasem na Les Menuires, se skipasem na celou oblast Třech údolí ( 600 km sjezdovek) 10 550,- uhradit do 15.11.2019 na č.ú.: 1400255349/0800  v.s. šíslo telefonu, do poznámky – jméno – LK

V ceně zahrnuto : Skipas- výše na  6 dní , ubytování na 7 nocí včetně spotřeb, dopravu busem tam, zpět i po celou dobu akce, pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje : Ložní a koup. prádlo ( lze vzít vlastní ) nebo zapůjčit na místě za 12E a závěrečný úklid – lze provézt sami, turistickou taxu – 1Euro/osoba a den, vratná kauce 400Euro