akce

Týden udržitelnosti na FaME

Není ti lhostejné tvé okolí? Patří ekologie, udržitelný rozvoj a zodpovědné chování k planetě mezi tvé priority? ? Pak bude následující týden patřit tobě! ? Od 20. do 25. září zveme všechny studentky a studenty k účasti na Týdnu udržitelnosti a naší akci “Chovám se udržitelně”. Pojďte s námi a kolegy z @flkr.utb i zbytku univerzity udělat malý krok ke změně a ukázat, že každý z nás může hrát klíčovou roli v ochraně naší planety! ?

Jak se zapojit do akce a navíc si zasoutěžit? ?

1️⃣ Vyfoťte, natočte nebo napište, jak se ve svém každodenním životě chováte ekologicky a udržitelně. ? Může to být váš oblíbený “zero waste” trik, kreativní recyklace nebo třeba vaše vlastní ekologické nápady, zvyky a jiné best practices. ♻️

2️⃣ Přidejte své příspěvky do svých stories či feedů na Instagramu či Facebooku a označte nás @fame.utb. ? Můžete také reagovat na naše otázky ve stories nebo nám napsat přímo do zpráv. ?

3️⃣ Máte šanci získat naše eko odměny! ? Nejlepší příspěvky budou totiž oceněny naším propagačním týmem.

4️⃣ Během celého týdne budou také vybrané přednášky a semináře přesunuty ven, do Univerzitního parku vedle FaME či parku Komenského. ??‍? Nezapomeňte dokumentovat i tuhle outdoorovou, stále ještě letní výuku! ?

O soutěžení to ale vůbec není! Nejdůležitější je, že svými skutky a nápady budete motivovat a inspirovat druhé k udržitelnějšímu a zodpovědnějšímu chování ke svému okolí. ?? Každý krok k udržitelnosti má totiž význam! ?

Těšíme se na všechny zapojené tváře a vaše fotky, videa či zprávy! ??