Studium na University of Huddersfield, Velká Británie

Studium na University of Huddersfield ve Velké Británii se získáním bakalářského nebo magisterského double degree titulu v akad. roce 2020/2021

FaME realizuje společné studijní programy se zahraničními univerzitami, které vedou k získání dvou diplomů (double degree). Jednou z univerzit je prestižní University of Huddersfield, Huddersfield Business School, Velká Británie

Po dvou ročnících studia v bakalářském programu na FaME můžete studovat třetí ročník na University of Huddersfield, Business School ve Velké Británii a získat bakalářský titul BA (Hons). Po návratu složíte závěrečnou bakalářskou zkoušku na FaME a získáte titul Bc. Dva roky studia na FaME plně uzná britská univerzita, FaME uzná plně třetí ročník studia v zahraničí a bakalářskou práci včetně obhajoby.

Na magisterském stupni můžete vystudovat magisterský program na University of Huddersfield Business School a získat titul MSc (Master of Science). První ročník magisterského studia studujete ve Velké Británii. Jednoroční (tří trimestrální) studium a diplomová práce včetně obhajoby na britské univerzitě jsou plně uznány na FaME.

Po návratu studujete druhý ročník MSP na FaME, složíte státní závěrečnou zkoušku a získáte titul Ing.

Vzájemná spolupráce tedy umožňuje studentům FaME získat dva bakalářské tituly, resp. dva magisterské tituly. Studium je finančně podporováno v rámci programu Freemover. Dva vysokoškolské tituly můžete získat ve standardní době studia a s finanční podporou.

Prezentace studia

Podání přihlášek: do 31. 3. 2020