UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
UPPER

Studenti UTB mohou podnikat, vše potřebné najdou v UPPERu

UPPER je Centrum kreativních průmyslů a podnikání, které za rok 2017 připravilo na 64 nekomerčních akcí s více než 1500 účastníky. Několikrát za měsíc jsou v UPPERu pořádány zajímavé přednášky, diskuze a workshopy s lidmi z praxe, kteří mohou začínajícím podnikatelům a kreativcům velmi pomoci s předáním svých zkušeností. Tyto akce jsou samozřejmě přístupné pro všechny studenty UTB.

Centrum UPPER se stalo součástí podnikatelského ekosystému, tzn. že je to ve své podstatě infrastruktura startupové podpory , která poskytuje zázemí mnoha nově vznikajícím startupům. Nabízí mentoring, networking, ale také zázemí pro podnikání nejen v oblasti kreativních průmyslů. Úspěšně se snaží také o vytváření neformálního prostředí podporující kreativní komunitu.

Jeho smyslem je nabízet studentům a absolventům UTB pomoc, aby mohli sami začít podnikat. V UPPERu najdou zájemci vše, včetně prostorů – ateliérů a otevřeného coworkingu, poradenství zkušených odborníků či mentoring v oblasti podnikání. Mezi některé cíle UPPERu na rok 2018 patří obsazené všechny ateliéry, aktivní využívání coworkingu, pravidelné pořádání vzdělávacích akcí pro UTB, jako jsou přednášky, semináře, workshopy. Dalším cílem je zaměřit se na témata fotografie, filmu, odívání a podnikání a také realizovat nový projekt – MarketingCamp. Každé první pondělí v měsíci mohou zájemci využít poradenství k podnikání, které zaštiťuje FaME. UPPER spolupracuje se všemi fakultami UTB a dále také s Kreativním klastrem i významnými firmami,  např. s TESCOMOU a.s., mmcite, egoé a mnoho dalších.

UPPER můžete blíže poznat v pořadu České televize:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1098260856-kvarteto/418235100111005/

Více informací o UPPERU najdete zde:

http://upper.utb.cz/

Zavřít

Fakulty a součásti