studenti

Studenti FaME ve finále mezinárodní soutěže ve finanční analýze a oceňování, CFA Institute Research Challenge (CFA RC)

Gratulujeme studentům studijního programu Finance za další účast v národním finálovém kole mezinárodní soutěže ve finanční analýze a oceňování, CFA Institute Research Challenge (CFA RC), ve kterém se dostali do první pětky z českých univerzit. Na medaile jsme sice nedosáhli, ale i tak jde o velmi dobrý výsledek.

Do finále bylo pozváno pouze pět týmů ze všech univerzit účastnících se této soutěže na národní úrovni. Děkujeme za reprezentaci Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně! Jmenovitě Islam Abdalhafez, Olga Galochkina, Olha Kondratiuk, Andrea Špániková a Veronika Várošová vypracovali a prezentovali během lokálního finále soutěže CFA RC v Bratislavě, organizovaného online prostřednictvím ZOOM začátkem února, před panelem finančních odborníků investiční report o nově veřejně obchodovaném podniku na BCPP- Česká zbrojovka Group SE. Investiční report zahrnoval všechny základní části profesionální investiční zprávy, jako je finanční analýza, ocenění podniku a ESG.

Vystupte také z řady a staňte se dalším členem studentského týmu CFA Institute RC v příštím kole. Velká výzva. Větší příležitost. Zapojte se! Kontaktujte svého fakultního advisora pro CFA RC, dr. Janu Přílučíkovou (e-mail prilucikova@utb.cz). Těšíme se na Vás ?!