Seznamovací pobyt FaME 2020

I letos jsme si pro Vás připravili s Ústavem tělesné výchovy a studijním oddělením historicky jedinečný Seznamovací pobyt Fakulty managementu a ekonomiky ?.

Netušíte, o čem je to vlastně řeč? Přece o akci, kde se seznámíte s budoucími spolužáky díky různým hrám, občasnému volnému času a nekončící zábavě. O místě, kde zažijete karpatské kopce srandy v programu, který si pro Vás pečlivě připravuje tým starších spolužáků. O Seznamováku, ze kterého budete odjíždět nadupaní informacemi, tipy a vtipy od starších kolegů, studijního oddělení a vedení fakulty.

Už máte sbaleno? Seznamovák vypukne 31. 8.–3. 9. a to se nekontrolovatelně blíží. Hlavně si nezapomeňte přibalit sportovní a volnočasové oblečení, pohodlnou sportovní obuv, papuče (cukle, pantofle, prostě přezůvky), propisky a fixy strčte do kapsy, nezapomeňte na legitimační průkazku (OP), no a hlavně nějaký hudební nástroj, ať můžete založit kapelu.

Zní to parádně, že? A víte, co je ještě lepší? Koná se to v rekreačním centru Pohoda v Sidonii Brumov-Bylnice. Nevíte, kde to je? Nevadí, třeba Vám něco řekne oblast Bílé Karpaty nebo města poblíž jako Valašské Klobouky a Trenčín.

Že nevíte, jak byste se tam dostali, když nemáte psí spřežení? Stačí se zapřáhnout za vlak do cílové stanice Vlárský průsmyk nebo sednout do letní rolby a dojet přímo na místo do obce Sidonie, kde po 400 metrech po levé straně najdete právě RC Pohodu. Dorazte za námi 31. 8. už během dopoledne, protože v pravé poledne začneme obědem, abyste nám v boji o přežití neumřeli hlady.

Když jste to přečetli až sem, jistě jste z toho nadšení ještě víc než na začátku. Tak to Vás odpálíme tou luxusní cenou přímo k přihlášení. Tento nadupaný Seznamovák plný všech aktivit stojí pouhých 1600 Kč. V ceně máte střechu nad hlavou – buď v budově, nebo pro otužilce v chatce, povlečené peřinky pro klidný spánek, sociální zařízení na pokojích (abyste to stíhali, kdyby náhodou) a hlavně horskou kuchyni 5x denně po celou dobu pobytu. All inclusive jak má být. A pozor! Všichni dostanete stejnokroj. Ne, zimní bunda to není. Je to tričko Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, a to už se opravdu vyplatí. Stačí, když po přihlášení pošlete pouhopouhých 600 Kč na účet 1405389389/0800 a zbylých 1000 Kč doplatíte na místě. Při platbě zálohy na účet napište prosím do poznámky své příjmení. A jste naši!

Jakékoliv dotazy zodpovíme na FB: Seznamovák FaME UTB
Všechno začíná UTeBe, tak se přihlas zde