LETNÍ SPORTOVNÍ KURZ – BÍLÉ KARPATY

RC Pohoda Sidonie 13 – Brumov-Bylnice

PŘÍJEZD: 26.9. 2019 – individuálně do 12,00 hod na místo konání

ODJEZD: 28.9. 2019 v dopoledních hodinách

DOPRAVA: vlastní (Zlín – směr Trenčín, přes Slavičín, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Sv. Štěpán, Sidonie (tam odbočit vlevo z hlavní silnice do obce Sidonie cca 400m je rekreační centrum Pohoda)

CENA: 950,- Kč, bude vybírána na místě

CENA ZAHRNUJE: ubytování (ve vícelůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře nebo na pokoji), stravu (čt –Sv –  V, pá S-Sv-O-Sv-V, so – S), pronájem koní, pronájem sportovišť a sportovního materiálu

NÁPLŇ KURZU: cyklistika, koloběžky, in-line bruslení, seznámení s jezdectvím, tenis, badminton, míčové hry, pálkové hry, turistka, kanoistika, skálolezení, plavání.

Vzít s sebou: cyklistickou přilbu, sportovní oblečení, přezůvky, plavky, in line brusle, kolo(dle zájmu, možno domluvit do skupiny), sportovní obuv

INFORMACE: Jenyš – vedoucí kurzu –  606 422 564

Ve Zlíně  10.9.2019