DOKBAT 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že se koná již 16. Mezinárodní Baťova konference pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky (DOKBAT 2020), kterou pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v termínu 2. – 3. 9. 2020. Hlavním tématem tohoto ročníku konference jsou současné trendy v oblastech managementu a ekonomiky v digitální éře. Konference je otevřená všem studentům magisterských a doktorských studijních programů a nabízí účastníkům skvělou příležitost k prezentování příspěvků, sdílení znalostí a zkušeností z oblastí managementu, marketingu, financí, ekonomie, podnikové ekonomiky, průmyslového inženýrství, logistiky, informačních systémů, veřejné správy a neziskového sektoru. Všechny přijaté příspěvky budou publikovány ve sborníku konference, který byl indexován v databázi Web of Science Core Collection.

Další informace najdete na webových stránkách konference – http://dokbat.utb.cz

Organizační tým DOKBAT 2020