Aktuální informace k nákaze koronavirem COVID-19

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně pečlivě monitoruje situaci týkající se výskytu onemocnění COVID-19, pravidelně komunikuje aktuální stav a řídí se doporučeními příslušných orgánů.

Odpovědi na otázky, které vás v současné době nejvíce zajímají a tíží, najdete na stránce FAQ k mimořádné situaci.

Aktuální informace k nákaze koronavirem na www.utb.cz

Důležité dokumenty UTB

Rozhodnutí děkana FaME:

Rozhodnutí děkana FAME č. 19/2020
Rozhodnutí děkana doplňující RR/41/2020 Dočasná omezení a přijatá opatření na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v souvislosti s výskytem nemoci COVID-19

Rozhodnutí děkana související s online výukou v prezenční a kombinované formě studia v období 27. 4. 2020 – 9. 5. 2020
Rozhodnutí děkana FaME č. 5/2020 doplňující RR 8_2020 – Dočasné omezení výuky na UTB ve Zlíně

Obecně platná doporučení

České ministerstvo zdravotnictví vydalo tato základní doporučení, která se takřka shodují s těmi nastíněnými Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a evropským i americkým centrem pro kontrolu nemocí:

• vyhýbat se osobám, které jsou zjevně nemocné
  • dodržovat základní hygienická pravidla
  • používat dezinfekci, pokud jste v kontaktu s lidmi, kteří trpí akutními respiračními potížemi