Pokyny k odjezdu na lyžařský kurz Rakousko 7. 3. – 12. 3. 2024

Sraz: ve čtvrtek 7. 3. 2024. v  8:30h

na parkovišti nad budovou U2 (FAME) –  vedle točny trolejbusů, buďte dochvilní!!!

Odjezd: v 9:00h

Návrat: 12. 3. 2024 v brzkých ranních hodinách

Vzít s sebou:

– lyžařskou nebo snowboardovou výbavu (seřízené a připravené)

–  lyžařskou helmu – POVINNÁ

– platný  pas nebo OP

–  pojištění 7.3. – 12.3.2024 včetně (každý si řeší samostatně) – bude kontrolováno před odjezdem

– léčebných výloh
                                               – úrazové
                                               – odpovědnosti        (ostatní pojištění řešit dle vlastního uvážení – storno a jiné asistenční služby)

– svačinu na první den, začínáme večeří 7.3.2024

Doporučujeme: sluneční brýle, opalovací krém, nejnutnější léky…

V případě Vaší nemoci nebo jiné nemožnosti se kurzu zúčastnit, si musíte zajistit za sebe náhradu pro případné vrácení peněz. Změny nahlaste.

Přistoupení možné po trase: Brno – benzinka Modřice – Unicorn E 461, Mikulov benzinka MOL – poslední benzinka v ČR, nutno nahlásit předem.

Zavazadla: 1x lyže nebo snowboard, hlavní zavazadlo – v kufru busu (žádné zbytečnosti, ať se vlezeme), příruční zavazadlo u sebe v busu.

NEBRAT: balíky vody a kartony piv – jede nás hodně a bus a jeho úložné prostory nejsou nafukovací

Organizace přesunu: nastoupení, přejezd do Rakouska, příjezd do hotelu – večeře + ubytování

Pro jistotu sledujte aktualizování informací na webu UTV a emaily, může se změnit čas odjezdu!!!

Nashledanou u autobusu.

Marcela Kubalčíková ( 603 342 701)