Odjezdové a pobytové pokyny LK – Francie – Tři údolí 3.1. – 12.1.2020

Sraz:   v pátek  3.1.2020  v 17,30 hodin na parkovišti nad U2

Odjezd:   3.1.2020 v 18,00 hodin. Buďte dochvilní!!!

Trasa: Zlín – Brno – Praha – Plzeň přes Německo dále do Francie. Kdo budete chtít nastoupit po trase přesunu, kontaktujte telefonicky – Jenyš 606 422 564

Přeprava věcí: lyže nebo snow., lyžáky, +20 kg zavazadlo na osobu.

NEBRAT: balíky vody a kartony piv – jede nás hodně a bus a jeho úložné prostory nejsou nafukovací.

Příjezd Les Menuires :  4.1.2020 okolo 15 hodiny

Návrat Zlín: 12.1.2020 v ranních hodinách

Ubytování: ve 4 lůžkových apartmánech – připravte si obsazení pokojů

Pobytová taxa: 1,- Euro na osobu a den – bude řešeno až na místě

Vratná kauce: 100 Euro na osobu – bude řešena při ubytování (možno řešit kartou). Při bezproblémovém pobytu bude při odjezdu vrácena v plné výši.

Pojištění: každý si řeší individuálně (bude kontrolováno při odjezdu), úrazové pojištění, pojištění léčebných výloh, odpovědnost. Ostatní pojištění řešit dle uvážení.

Nutné věci s sebou: doklady (pas, OP), pojištění, lyžařskou přilbu, seřízené lyže nebo snowboard, lyžařské a sluneční brýle, opalovací krém, plavky a ostatní věci dle osobního uvážení a klimatických podmínek.

Stravování: každý si řeší individuálné. Možnost vaření ve vybavených kuchyňkách v apartmánech

Pozor: v případě nenadálého znemožnění odjezdu si musíte zajistit náhradu – peníze se nevracejí!!!

O případné změně odjezdu (z důvodu klimatických podmínek) budete informováni.

Info o středisku a počasí: www: skinet.cz,  snow.cz

Informace: L. Jenyš – 606 422 564