Lyžařský kurz Rakouské Dolomity – 4 denní lyžování

Místo: Východní Tyrolsko, okolí města Lienz, u italských hranic. Střediska se rozkládají na svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury v blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockner (3798 m).

Střediska: Lyžovat můžete každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St. Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals

Ubytování: Hotel Iselsbergerhof – jedno- až třílůžkové pokoje, sociální zařízení na pokojích, 10 min. jízdy od lyžařských středisek Zettersfeld a Hochstein. K dispozici je velká společenská místnost s televizí, videem a DVD přehrávačem,WIFI připojení na internet – zdarma. Strava probíhá formou polopenze, případně plné penze (obědy formou obědových balíčků od snídaně – příplatek 150,- Kč/ den). Strava začíná večeří v den příjezdu a končí večeří v den odjezdu.

Více na: www.iselsbergerhof.at

Termín: 2. – 7.1.2022 (odjezd 2.1. ráno, návrat 7.1. v brzkých ranních hodinách)

Cena se skipasem pro celou oblast + Mölltalský ledovec:

7 500,- Kč pro studenty nar. 2002 a mladší

7 900,- Kč pro studenty nar. 1996 – 2001

9 690,- Kč pro dospělé

Cena zahrnuje: dopravu busem po celou dobu akce, ubytování na 4 noci s polopenzí, skipas na 4 dny, pojištění CK proti úpadku

Odkaz na přihlášení na Lyžařský kurz