Jarní 3 denní lyžování – Rakousko Vysoké Taury

LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU BEZ VEŠKERÉHO OMEZENÍ A PODMÍNEK  11.3. – 14.3.2022

Místo: Atraktivní oblast u Millstaterského jezera nedaleko města Spittal, svahy největšího rakouského pohoří Vysoké Taury.

Střediska: Lyžařský areál  Bad Kleinkirchheim, GerlitzenInnerkremsKatschberg, Goldeck

V ceně je zároveň i návštěva Aquaparku Drautaler Perle ve Spittalu.

Ubytování: Rodinný hotel Familiengasthof St. Wolfgang se skvělou domácí kuchyní. Každý pokoj je vybaven sociálním a zařízením a v objektu je zdarma připojení k internetu. Snídaně probíhají ve Familiengasthofu, na večeře se dochází do hotelu Siemeter.

Termín:   11.3. – 14.3. 2022 (odjezd 11.3. dopoledne, návrat 15.3. v brzkých ranních hodinách)

Cena: S rozšířeným skipasem pro oblast celých Korutan (střediska Bad KleinkirchheimGerlitzenInnerkremsKatschberg, Goldeck)

6 950,- Kč studenti nar. 2007 a mladší

7 500,- Kč studenti nar. 2003 – 2006

8 700,- Kč dospělí

Platbu nutné uhradit do 8.3.2022

Úhrada: na č.ú.: 1400255349/0800 v.s. číslo telefonu, do poznámky – jméno – LK

V ceně: ubytování s polopenzí na 3 noci (stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu), třídenní  skipas, doprava po celou dobu akcevstup Aquapark Drautaler Perle zdarma,  pojištění CK proti úpadku, základní služby našeho delegáta v místě

Přihlášení na kurz

V případě neuskutečnění kurzu se platby budou vracet v plné výši.

Kurz je určen – pro studenty, kteří potřebují zápočet

– pro studenty, kteří si chtějí zalyžovat

– pro bezproblémové přátele a známé

Pozor:

Zaplacením kurzu máte blokované místo na akci a případnou neúčast (vrácení platby) si každý řeší individuálně – náhradníkem nebo pojištěním storna zájezdu.
Nutno se zapsat do formuláře na webu UTV v aktualitách (i studenti zapsaní ve STAGU) !!!

Kontakt: kubalcikova@utb.cz 603 342 701