Lyžařský kurz Francie 12.1. – 21.1.2024 – info. 20.12.2024

Lyžaři, úhradou částky za kurz, jste splnili hlavní podmínku účasti na kurzu, rezervaci místa.

Všichni, kteří jste zaplatili, jste zařazeni do kurzu. Podle počtu zaplacených byl u cestovky upraven počet objednaných míst.

V případě Vaší nemoci nebo jiné nemožnosti se kurzu zúčastnit, si musíte zajistit za sebe náhradu pro případné vrácení peněz. Případné změny nahlaste.

Sraz: 12.1.2024 (pátek) 19,30 hod, Zlín – točna trolejbusů nad U2

Odjezd: 12.1.2024 ve 20,00 hod, Zlín – točna

Přistoupení po trase: Brno – benzinka Modřice – Unicorn E 461, Mikulov benzinka MOL – poslední benzinka v ČR, nutno nahlásit předem.

Zavazadla: 1 lyže nebo snowboard, hlavní zavazadlo – v kufru busu (žádné zbytečnosti, ať se vlezeme), příruční zavazadlo u sebe v busu.

Nutné s sebou: platné osobní doklady OP nebo pas, lyžařskou výzbroj – seřízenou, výstroj, lyž. helmu – NUTNÁ, ostatní chrániče – páteřák, apod. – doporučujeme.

Nutné s sebou: ložní povlečení.

Pojištění: každý si zajišťuje cestovní pojištění individuálně, nutné pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti !!!,  případně – storna zájezdu pro případ nemoci a jiné asistenční služby.  Bude kontrolováno před odjezdem!!!

Stravování: je řešeno individuálně, apartmány jsou vybaveny kuchyňkou pro vaření.

Buďte dochvilní, zdraví a dobře naladěni a vybaveni.

1. Jenyš – vedoucí kurzu tel. 606 422 564