Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
akce

Seznamovák FaME 2022

Čeká tě vážně dlouhá cesta studiem, je třeba se na ni dobře a svědomitě připravit! Prvním krokem je přihláška na SEZNAMOVÁK FAME 2022. Čtyřdenní akce, na které poznáš nejen budoucí, ale i starší spolužáky, některé pedagogy, studijní oddělení (to se ti bude náramně hodit), markeťáky (ti tě nakrmí merchem), a taky pana děkana (ten je nejvíc).

Ještě před tím, než zasedneš do poslucháren, je užitečné vědět, s kým budeš celé ty roky studovat a vědět „who is who“, nebo ne? Se začátkem semestru díky tomu budeš na fakultě jako ryba ve vodě!

Čeká tě spousta her, seznámení s vedením fakulty, nekonečná zábava, a taky chill time v karpatských kopcích v Rekreačním centru Pohoda Sidonie.

Tak pojeď 1.–4. 9. 2022 s námi! Jedeš All inclusive (takže ubytování a 5 x denně strava). Cena je 1 750,- Kč.

Jsme omezeni kapacitou, tak dlouho s přihláškou neváhej!

Co s sebou?

Ubytování je v hlavní budově nebo v chatkách, takže sportovní oblečení, sportovní tenisky, něco na přezutí, propisky a fixy, občanku a pokud máš, tak i hudební nástroj, ať můžeš založit fakultní kapelu. Přibal si i něco na opékání, ať si na ohni dáš to, co ti chutná.

A doprava? Naplánuj si dopravu tak, abys za námi dorazil/a kolem 11:00. Startujeme totiž obědem.

Autem – do navigace stačí zadat Sidonie 13, Brumov-Bylnice 763 34, parkování zajištěno.

Autobusem – cílová stanice Vlárský průsmyk obec Sidonie, asi po 400m po levé straně RC Pohoda

A platba?

Po přihlášení uhraďte na účet 1405389389/0800 750 Kč a na místě od vás vybereme zbytek. Při platbě na účet napiš do poznámky jméno a příjmení, ať víme odkud peníze jedou.

Dotazy rádi zodpovíme na FB Seznamovák FaME.

Přihlášení?

Přihlášení na Seznamovací pobyt FaME 2022

Fakulty a součásti

Zavřít