Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

25. výročí Fakulty managementu a ekonomiky

Je to tak. Máme 25! Naše fakulta, naše FaME, letos slaví čtvrtstoletí! S hrdostí můžeme říci, že z původně malého „start-upu a dceřiné firmy“ je dnes uznávaná mezinárodní společnost. Jedeme v černých číslech, nemáme nouzi o klienty z celého světa. Výborně nám funguje i segment B2B. A nějaký ten pátek jsme dokonce nejlepší ekonomickou fakultou v ČR podle žebříčku The World University Rankings v oborech Obchod a management a Účetnictví a finance. Wow!
FaME je prostě #skvelainvestice 💙


Ale dost chlubení, nohama stále stojíme pevně na zemi. Nezapomínáme na nikoho, kdo prošel dveřmi naší fakulty a přispěl svým dílem k tomu, že jsme došli až sem.
Chystáme proto několik akcí (samozřejmě za podmínky příznivé epidemiologické situace), kterými si připomeneme 25. výročí našeho vzniku. Těmi prvními budou v pátek 18. září Slavnostní program v Kongresovém centru a následně odpolední a večerní Setkání absolventů přímo u nás na FaME.

Setkání (nejen) absolventů
Všechny absolventy, ale i bývalé a současné pedagogy, zaměstnance a spolupracovníky FaME srdečně zveme na setkání v pátek 18. 9. 2020 od 14:00 do 24:00 přímo u nás na fakultě.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE skvelainvestice.fame.utb.cz

Co vás čeká? V budově fakulty a jejím okolí chystáme originální program, během kterého představíme moderní tvář FaME, ale rozhodně se připravte i na pořádnou dávku nostalgie a vzpomínání.

Chybět nesmí ani dobrá muzika, chill-out zóny, občerstvení nebo třeba náš FaME shop.

Těšíme se v září!

Další akce k výročí budeme postupně odhalovat.
Stay tuned a sledujte nás na Facebooku a Instagramu 🙂

Přihlaste se do Klubu absolventů a zůstávejte s námi v kontaktu.

Fakulty a součásti

Zavřít