Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
akce

Den otevřených dveří 2023 na FaME

Po roce je tu opět akce pro všechny zájemce o studium na naší fakultě! 👉 Den otevřených dveří 2023 přivítá především offline, osobně všechny z vás, kteří přemýšlíte nad volbou nejlepší ekonomické fakulty v Česku podle mezinárodního žebříčku Times Higher Education v oblasti Business & Economics pro rok 2023. 🤩 Nezapomeneme ale ani na ty, kteří se z jakéhokoli důvodu nebudou moci do Zlína přijet podívat. 💻 Těšit se můžete na live stream s absolventy na našem Instagramu a celodenní odpovídání na dotazy, také na soutěže i spoustu zásadních informací. 👇

DOD offline, aneb chcete poznat atmosféru na FaME na vlastní oči a přijet za námi do Zlína?

Pak se vidíme 26. ledna 2023 od 9:00 na Fakultě managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně (ul. Mostní 5139, 760 01 Zlín).

Kdyby ses ztrácel, hodit se ti kromě mapky (klikni na ni níže pro přesun do Google Maps) může i virtuální prohlídka či mapa budov UTB.

Na co se můžete těšit?

  • Celodenní prezentace všech ústavů FaME v prostoru před aulou (napravo od vchodu) které ti představí naše studijní programy, vyučované předměty, zajímavé projekty a další aktivity studentů i pedagogů, do kterých se budeš moci možná už za pár měsíců sám zapojit. PREMIÉRU pro veřejnost zde budou mít i zbrusu nové VIDEOSPOTY FaME!
  • Celkem 3 souhrnné prezentace (v 10, 12 a 14 hodin) ve Wichterleho sále našeho pana proděkana pro studium a studijního oddělení o tom, jak, kde a do kdy se přihlásit, na co nezapomenout a na co se připravit.
  • Kino FaME (posluchárna A), kde se v sérii videí a reportáží dozvíte o tom nejlepším, co vás čeká nejen na FaME, ale i v samotném Zlíně.
  • Spoustu soutěží o merch v barvách FaME a UTB.
  • Možnost popovídat si se studenty, pedagogy, proděkany a klidně i děkanem o všem, co vás zajímá

DOD online, aneb nahlédněte pod pokličku studia na FaME z pohodlí domova!

Chceme vás vidět především osobně, offline, pěkně přímo u nás doma, ve Zlíně. Velký live stream na Facebooku proto tentokrát připravovat nebudeme. Pokud byste chtěli nasát zásadní informace a zjistit něco o studijních programech online, doporučujeme mrknout na záznam loňského streamu na našem FB. Chápeme však, že někteří z vás se možná nebudou moci za námi vydat. Jsme připraveni! I letos nás čeká live stream se studenty i absolventy na našem Instagramu @fame.utb. Od 15:00 tam budeme zpovídat naše zajímavé a inspirativní tváře, které přiblíží studentský život, ale také prozradí, jak se jim daří v praxi právě po úspěšném dokončení studií na FaME. To nemůžete vynechat!

A na co se můžete těšit na našich sítích?

  • Od 15:00 live stream na našem Instagramu, kde budeme zpovídat naše studenty i absolventy napříč fakultou, odpovídat na vaše dotazy, povídat si o studentském životě na FaME a UTB, ale i ve Zlíně jako takovém. Těšit se můžete na tipy, kde se dobře najíst, kam zajít na pivo, kde vyřádit svého sportovního ducha, jak náročné jsou zkoušky na FaME, které předměty jsou “best of” a jaké projekty na fakultě rozhodně neminout. Prostě a jednoduše spousta tipů, které se ti budou hodit od prvního dne ve Zlíně!
  • Po celý den se můžete na FB a IG @fame.utb ptát na cokoliv, co vás zajímá o našich studijních programech i podávání přihlášek. Odpovídat vám bude naše propagační oddělení, sami studenti, ale i pedagogové. Pokud máte otázky ke konkrétním ústavům a studijním programům, průběhu studia na FaME obecně, nebo budete chtít vědět cokoli o Zlínu a studentském životě v něm, vřele doporučujeme schovat si veškeré otázky na odpolední live stream na Instagramu.

Nezapomeňte sledovat naši FB událost, ale i samotný fakultní Facebook a Instagram, kde se v následujících dnech dozvíte podrobnosti a harmonogram celého DOD 2023!

Fakulty a součásti

Zavřít