FaME má zlato a bronz z Českých akademických her!

Jubilejní dvacátý ročník Českých akademických her tentokrát hostila Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a pro Univerzitu Tomáše Bati byly hry úspěšné. Pro FaME pak veleúspěšné!

Sedm dnů bojovali studenti vysokých škol napříč Českou republikou o cenné kovy. A studentům Fakulty managementu a ekonomiky se dařilo náramně! Zlatou medaili přivezl Václav Waloszek z třetího ročníku oboru Ekonomika a management podniku z 3000m překážek, bronz bral karatista Martin Unger z druhého ročníku stejného oboru. České akademické hry zakončilo utkání sportovců v orientačním běhu a zabojoval další z FaME sportovců David Pokorný z oboru Finanční trhy a technologie.

Ostatní sportovci z jiných fakult UTB sklízeli úspěchy jakbysmet. Z FHS brala stříbro a bronz ve stolním tenise Veronika Kmeťová, patnáctistovku skvěle zaběhl Martin Zajíc z FMK a pozadu v orientačním běhu nezůstala ani Iva Kavánková z FAI.

Štafetu v pořadatelství her převzala pro rok 2023 Univerzita Palackého v Olomouci.