Jsme nejlepší českou vysokou školou v ekonomických oborech

Kdo hledá nejlepší vysokou školu v Česku v ekonomických oborech, měl by zamířit na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).  V žebříčku kvality vysokých škol pro rok 2020, v oblasti Business and Economics, který v listopadu vydala respektovaná britská společnost Times Higher Education, se naše univerzita umístila v celosvětovém srovnání na příčce 401-500 v oborech Business and Management a Accouting and Finance. Obhájili jsme tak loňské hodnocení nejlepší pozice z českých vysokých škol v těchto oborech.

Právě vyšlo speciální číslo časopisu FaME k 25. výročí, v elektronické podobě ke stažení zde:

Časopis FaME 2020 speciál k 25. výročí

Nejlepší obrázek o tom, co si z naší fakulty můžete odnést, si uděláte po přečtení speciálního čísla našeho časopisu Rozhovory s našimi absolventy, který najdete ke stažení zde:

FaME časopis speciál Rozhovory s našimi absolventy

Videa z FaME:

Další videa FaME najdete zde.