FINANCE a FINANČNÍ TECHNOLOGIE, přihlas se do našeho nového oboru

Máš rád(a) peníze? Máš rád(a) hodně peněz?

Chceš s nimi umět dobře hospodařit? S těmi osobními, podnikovými i veřejnými?

Chceš vědět, kdy a jaké cenné papíry/komodity/měny nakoupit nebo prodat? A kolik na tom vyděláš?

Zajímá Tě, jak fungují kryptoměny?

Přihlas se k nám!

Do nového bakalářského studijního programu FINANCE a FINANČNÍ TECHNOLOGIE, který Ti pomůže zorientovat se ve světě financí a finančních technologií!

Tento obor je jediný svého druhu v České republice.

Mrkni na naši prezentaci ze Dne otevřených dveří!

Zeptali jsme se garantky tohoto oboru doc. Ing. Adriany Knápkové, Ph.D. aby nám něco o oboru prozradila:

Proč by se měli studenti přihlásit do oboru Finance a finanční technologie?
Tento obor je jediný svého druhu v celé České republice. V průběhu studia čeká studenty bohatá praxe v našich partnerských organizacích, studenti budou řešit řadu praktických úkolů a setkají se s mnoha výjimečnými osobnostmi z finančních oborů. Přednášky a semináře povede například bývalý viceguvernér ČNB nebo generální ředitel čistě české banky Trinity Bank. Absolvent našeho profesního studijního programu určitě nebude mít problém s kvalitním a velmi dobrým finančním ohodnocením v praxi.

Co se u vás studenti všechno naučí?
Studenti se naučí rozumět financím osobním, podnikovým i veřejným. Dokáží samostatně vyhodnotit, do čeho (cenné papíry, komodity, měny) se vyplatí investovat a co je lepší raději prodat. Zhodnotí finanční zdraví podniků a dalších organizací, budou umět vytvořit reálné dlouhodobé i krátkodobé finanční plány a naučí se využít nových finančních technologií.

Proč právě Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně?
Na fakultě se studenti setkají s přátelským kolektivem odborníků na danou problematiku. Podle žebříčku Times Higher Education naše univerzita získala nejlepší hodnocení z českých vysokých škol v oboru Accounting and Finance. Budeme rádi, když se přihlásíte právě k nám!

Bližší představení oboru a přihlášku ke studiu najdeš zde:

www.fame.utb.cz/finance

Až budeš bohatý, budeš potřebovat diverzifikovat riziko a mít peníze v různých měnách!

Než se to stane skutečností, vyzkoušej, zda se v nejobchodovanějších měnách vyznáš 🙂

Zde v pexesu http://www.utb.wz.cz/6/

Na obrázku může být: text