Baťova manažerská škola

Kurz Baťova manažerská škola se bude konat ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přijďte se inspirovat, propojovat a sdílet na další, již 15. běh kurzu s významnými osobnostmi podnikatelského světa. Tentokrát je Baťova manažerská škola zaměřena na dnes aktuální a velmi často skloňované téma: „Spolupráce a sdílení jako cesta k prosperitě firmy.“

Žijeme ve světě propojování věcí a lidí. Rychlost, se kterou přichází změny do našich životů a podnikání, šokuje víc, než změny samotné.
A to přitom žijeme v nejpomalejší době, jakou si umíme představit v porovnání s tím, co přichází.
Již nedokážeme soustředit všechny potřebné znalosti v jedné organizaci. Na inovace již nestačí interní projektové týmy, ale otevřené sítě, které přesahují hranice podniků.
Potřebujeme propojovat odborníky z různých oborů, propojovat organizace mezi sebou, ale také školy a studenty.
Propojení vznikají mezi velkými korporacemi, které se chtějí zbavit zlozvyků dinosaurů a malými firmami, kde někdy zase chybí infrastruktura, zdroje anebo znalosti.
V budoucnosti nebudou úspěšní Ti, co slepě kopírují a napodobují úspěšné, ale Ti, kteří najdou odvahu, kreativitu a vytrvalost hledat svoji vlastní cestu.
(Ján Košturiak)

Kromě Jána Košturiaka, známého inovátora a konzultanta, se můžete těšit na:
Milana Zeleného, nejcitovanějšího českého ekonoma,
Jana Maška, úspěšného inovátora a duchovního otce sítě Red Button,
Gabrielu Culík Končitíkovou a Pavla Veleva, známé popularizátory baťovských principů řízení.

Navíc program v Baťově vile bude v tomto běhu novinkou a zpestřením.
Dopřejte si chvilku pro sebe a přijďte ideálně i se svými kolegy a přáteli k nám.
www.batovaskola.cz

Pozvánka na Baťovu manažerskou školu