akce

Baťova manažerská škola již po sedmnácté inspirovala.

Ve dnech 25. 5. až 26. 5. 2023 se konal již 17. běh kurzu Baťova manažerská škola, který přinesl mnoho inspirace manažerům firem, kteří měli jedinečnou příležitost rozšířit si své obzory a získat cenné znalosti od zkušených odborníků.

Mezi hlavní řečníky patřili Petr Zahradník, působící v pozici analytika České spořitelny a člena NERV, Václav Novák – spoluzakladatel firmy M.L. Moran a podle časopisu Forbes náš nejúspěšnější krizový manažer, Stanislav Martinec – jednatel firmy KOMA MODULAR, s.r.o. a Gabriela Končitíková – ředitelka Nadace Tomáše Bati.

Každý z řečníků přinesl do kurzu své odborné znalosti a osobní zkušenosti, které byly pro účastníky velmi inspirativní. Diskuse a interakce s řečníky umožnily účastníkům ptát se na konkrétní otázky a získat praktické rady. Petr Zahradník vysvětloval a komentoval podmínky pro udržení dlouhodobé konkurenceschopnosti ekonomiky České republiky a EU, Václav Novák se podělil velmi přitažlivým a živým způsobem o zkušenosti z řízení firem, Stanislav Martinec ukázal potenciál modulárního světa a diskutoval o potřebě nových lídrů pro novou dobu. Gabriela Končitíková svými znalostmi způsobů vzdělávání a řízení lidí v období Baťů a jejich možného využití v dnešní době velmi zdařile zarámovala obsah a poselství tohoto běhu Baťovy manažerské školy.

Baťova manažerská škola tak opět potvrdila svoji roli pro šíření znalostí, rozvoj manažerských dovedností a vytváření podmínek pro síťování mezi profesionály z různých oblastí. Těm, kteří se školy zúčastnili, poskytla cenné nástroje a podněty pro jejich další profesní růst.

Pokud i Vy máte zájem o rozvoj svých manažerských schopností, můžete se informovat o kurzech Baťovy manažerské školy na oficiálních stránkách (https://www.batovaskola.cz/).