lyžování Francie

Zimní výcvikový kurz

Francie 2019 Serre Chevalier – největší lyžařská oblast jižních alp

Termín: 4. – 13. 1. 2019

Více jak 300 slunečních dní v roce a zároveň mnoho sněhu během celé zimní sezóny udělali z Serre Chevalier jeden z nejoblíbenějších lyžařských terénů francouzských jižních alp. Těch celkem 250 kilometrů sjezdovek nabízí lyžařům všech úrovní velký výběr z pohodových až k náročným sjezdům, které se táhnou na severních svazích lyžařské oblasti částečně malebnými borovými a modřínovými lesy. Jelikož se údolí Serre Chevalier otevírá na jih, mohou se lyžaři těšit mezi 1200 a 2800 metry n.m. ze slunečného horského panorama, když si budou podrobovat mnohé vrcholy sjezdařského revíru. Alpské a středomořské klima se starají společně o ideální podmínky pro zimní sport.

Ubytování :Multi Residence – Villeneuve. Elle est idéalement située à 50m des pistes , de l’ESF, des commerces et du centre de la station.Je umístěna do 100 m od sjezdovek , obchodů a centra letoviska. Vous découvrirez tous les plaisirs et activités de la station non loin de la résidence.Veškeré služby a aktivity resortu nedaleko od rezidence. Bazén a stopy na běžecké lyžování přímo v místě.

Ubytování v apartmánech studio 2, 3 a 4, vybavené sociálním zařízením sprchou či vanou. Kuchyně

s kávovarem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí.

Přihlášky:

Termín : 4.-13.1.2019. ( odjezd večer, návrat ráno )

Cena  : 7 990,- Kč/os

Platba:

č.ú. 1400255349/0800 var. symbol číslo telefonu a do poznámky – jméno – LK
Uhradit: do 30.11.2018

V ceně zahrnuto : Skipas Serre Chevalier na 6 dní (jeden den lyžování v Montgenevre) , ubytování na 7 nocí včetně spotřeb, dopravu busem tam, zpět i po celou dobu akce, pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje : Ložní a koup. prádlo ( lze vzít vlastní ) nebo zapůjčit na místě za 12E a závěrečný úklid – lze provézt sami, turistickou taxu – 1Euro/osoba a den, vratná kauce 400Euro