Baťa

15. běh kurzu Baťova manažerská škola

Kurz Baťova manažerská škola se bude konat ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přijďte se inspirovat, propojovat a sdílet na další, již 15. běh kurzu s významnými osobnostmi podnikatelského světa. Tentokrát je Baťova manažerská škola zaměřena na dnes aktuální a velmi často skloňované téma: „Spolupráce a sdílení jako cesta k prosperitě firmy.“

Žijeme ve světě propojování věcí a lidí. Rychlost, se kterou přichází změny do našich životů a podnikání, šokuje víc, než změny samotné.

A to přitom žijeme v nejpomalejší době, jakou si umíme představit v porovnání s tím, co přichází.

Již nedokážeme soustředit všechny potřebné znalosti v jedné organizaci. Na inovace již nestačí interní projektové týmy, ale otevřené sítě, které přesahují hranice podniků.

Potřebujeme propojovat odborníky z různých oborů, propojovat organizace mezi sebou, ale také školy a studenty.

Propojení vznikají mezi velkými korporacemi, které se chtějí zbavit zlozvyků dinosaurů a malými firmami, kde někdy zase chybí infrastruktura, zdroje anebo znalosti.

V budoucnosti nebudou úspěšní Ti, co slepě kopírují a napodobují úspěšné, ale Ti, kteří najdou odvahu, kreativitu a vytrvalost hledat svoji vlastní cestu.

(Ján Košturiak)

Kromě Jána Košturiaka, známého inovátora a konzultanta, se můžete těšit na:

Milana Zeleného, nejcitovanějšího českého ekonoma,

Jana Maška, úspěšného inovátora a duchovního otce sítě Red Button,

Gabrielu Culík Končitíkovou a Pavla Veleva, známé popularizátory baťovských principů řízení.

Navíc program v Baťově vile bude v tomto běhu novinkou a zpestřením.

Dopřejte si chvilku pro sebe a přijďte ideálně i se svými kolegy a přáteli k nám.

Čtvrtek 29. 11. 2018:

08,45 – 09,00 hod. Zahájení kurzu
09,00 – 12,30 hod. Cesty k úspěchu – trvalé hodnoty soustavy Baťa v kontextu současnosti (krize, znalosti, soustava řízení a podnikatelské modely)
(Milan Zelený)
12,30 – 13,30 hod. Přestávka na oběd
13,30 – 15,30 hod. Spolupráce jako základ Baťovy soustavy řízení
(Gabriela Culík Končitíková)
17,00 – 19,00 hod. Číše vína a prohlídka vily T. Bati s odborným výkladem
(Pavel Velev)

Pátek 30. 11. 2018:

08,30 – 10,30 hod. Spolupráce a propojování lidí a firem
(Ján Košturiak)